S O O T A R A
دانلود کاتالوگ

درباره ما

درباره ما

شرکت صنایع روشنایی سوتارا در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید انواع چراغ و پایه چراغ در مساحتی بالغ بر ۱۰,۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید. هم اکنون این شـرکت با مدنظر قراردادن شعار ”بیشتـر تلاش می کنیم تا زیبـاتر ببینید” و سلیقه عـالی پسـندمشتریان خـود ، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان طیف وسیعی از محصولات ، شامل انواع چراغ های : اداری ، تزئینی، صنعتی، پـارکی پروژکتـوری ، خیابـانی و پایه چـراغ های مرتبط ، محصـولات خود را در بازارهای سراسر ایران و کشـورهای همسایه و آسیای میانه عرضـه می نماید .

 

این شرکت با داشتن واحد های مختلف شامل : تحقیق وتوسعه،طراحی،آزمایشگاه اندازه گیری منحنی پخش نور،آزمایشگاههای مجهز کنترل فرایند رنگ و تجهیزات الکتریکی ، آزمایشگاه سنجش IP ،قالب سازی ، تزریق پلاستیک، دایکاست، ریخته گری، فلـزکاری ، جـوشکاری، شستـشو شيميايي و سنـدبلاسـت ، خطـوط پیشرفته رنـگ پـودر الکترواستاتیک و رنگ مایع پلی اورتان، مونتاژ ، مهندسی فـروش ، بازرگانی داخلی وخارجی و مدیران و پـرسـنل مجـرب و بااستفاده از مواد اولیه مرغوب، سرعت در تولیـد و تحویل، کنترل کیفیت مستمر، نـوآوری وطراحی مدل های جدید و متنـوع مطابق با استانداردهای معتبر داخلی و اروپایـی ،سعی در توسعـه کمی و کیفی محصـولات خود داشته و رضایتمندی شما مشتـری گرامی رابه عنـوان محور اصلی اهـداف خود قرار داده است .

در راستای نیل به این هدف بعنوان اولیـن شرکت تـولید کننده چـراغ های روشنـایی در شـرق کشورمـوفق به دریافت پروانه کاربـرد علامت استـاندارد ملی ایـران گشتـه ایم. .صنایع روشنایی سوتارا پیشگام در طراحی علمی و متنـوع محصولات افتخاردارد همچون گذشته نور را در شکل صحیح خود وارد محیط زندگی و کار نموده و بر خود ببالد. دراین میان نظـرات شما مصرف کننده گرامی راهنما ومشوق پرسنل این شرکت می باشد.

طراحی

طراحی

در واحد طراحی صنایع روشنایی سـوتارا از قویترین و بروزترین نرم افزارهای طراحی و تولید و از خبـره ترین مهنـدسین بهره گرفته شده است، این مهندسیـن قبل از طراحی محصـول تمام قسمت های قطعـات را با کمک نرم افزار های طراحی و آنالیـز بصـورت کامل مطابق استانـداردهای روز دنیـا طراحی ، تست و آنالیـز کرده و با دقت فـوق العاده ای طبـق نقشه های تهیه شده به قسمت های قالبسازی و تولید ارسال می نمـایند ، لازم به توضیح است که مهنـدسین قسمت طـراحی در تمام مراحـل ساخت محصول ، قطعـات در حال سـاخت و ساخته شده را از هر لحاظ مـورد تست های فنی و مهندسی قـرار میدهند تا محصول نهایی بدون نقص را وارد بازار نمایند . نرم افـزار هایی که بیشتـر در واحـد طـراحی از آنها استفـاده می شود عبـارتند از : SolidWorks , CATIA , Auto cad . همچنین واحد طراحی صـنایع روشنایی سـوتارا آمـاده مشاوره ، طراحـی و ساخت محصـولات جدید و سفارشی مطابق درخـواست و نیاز مشـتریان گرامی می باشد .

آزمایشگاه تست منحنی پخش نور

آزمایشگاه تست منحنی پخش نور

.

صنایع روشنایی سوتارا در راستای محاسبات علمی مبحث روشنایی پروژه ها شامل نشریه 614 ( مشخصات فنی عمومی و اجرایی روشنایی راهها ) ، در محل کارخانه آزمایشگاه تست منحنی (توزیع) پخش نور را ایجاد و راه اندازی نموده است. این آزمایشگاه با بهره گیری از بروزترین دستگاه گونیوفتومتر (Goniophotometer System ) گزارش و فایل LDT محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند. فایل LDT یا Luminaire File قابل ورود به نرم افزار های محاسبات روشنایی مانند DIALux و CalcuLUx می باشد . واحد تحقیق و توسعه شرکت سوتارا آماده مشاوره و مهندسی نور پروژه های روشنایی محوطه و بزرگراهی مشتریان می باشد . در زمینه تولید محصولات روشنایی محوطه (Outdoor) نکته قابل توجه این است که این ردیف از محصولات روشنایی قابلیت نصب هر نوع لامپ با سرپیچ مرتبط را خواهد داشت و با وجود تنوع زیاد در نوع و توان لامپ های موجود ، رفتار نور در هر محصول بر اساس هر لامپ متفاوت خواهد بود به همین سبب آزمایشگاه تست منحنی پخش نور شرکت سوتارا به غیر از ارائه فایل LDT با یک یا چند لامپ مشخص شده ، آماده ارائه فایل روشنایی هر محصول با توجه به لامپ انتخاب شده توسط مشتری ، را نیز دارا می باشد.

آزمایشگاه شیمی و كنترل كیفیت پوشش رنگ

آزمایشگاه شیمی و كنترل كیفیت پوشش رنگ

.

سازه حفـاظت نشده در آب ، خاك و یا سایر محیطهـا همواره در معرض خوردگی و خسارتهای ناشی از آن قرار دارد و بهترین راه برای حفاظت از هر سازه استفاده از سیستمهای پوششی می باشد. آزمایشگاه شیمی و كنترل كیفیت پوشش رنگ صنایع روشنایی سوتارا با تكیه بر استانداردهای بین المللی شامل ISO 12944 و ASTMD3359 همواره تلاش خود را جهت راهنمایی در زمینه بهترین انتخاب نوع پوشش با توجه به محیط كاربری و كنترل پروسه رنگ آمیزی داشته و به این منظور به صورت تخصصی آزمایشات مختلفی بر روی قطعات رنگ آمیزی شده انجام می دهد. كنترل و نظارت بر كلیه مراحل زیر سازی اعم از روش شیمیایی ( ساخت محلولهای درون وانهای شستشو و تیتراسیون بصورت روزانه) ، روش سندبلاست( انتخاب نوع و اندازه سرباره مس ، وزن مخصوص ذرات ساینده مورد مصـرف همچنین انتخاب قطـر نازل ، زاویه پاشش ، انتخاب فشار هوای مورد نیاز و كنتـرل شرایط جوی در زمان بلاستینگ) و كنترل ظاهری قطعه پاكسازی شده توسط پیشرفته ترین دستگاه ها مانند دستگاه های Elcometer انگلستان ، از جمله وظایف این آزمایشگاه می باشد.

آزمایشگاه تست درجه حفاظت

آزمایشگاه تست درجه حفاظت

.

كدینگ IPXX یك سیستم است كه درجه حفاظت (IP) یك محصول را برای جلوگیری از دسترسی به قسمتهای برق دار، نفوذ اجسام جامد خارجی و نفوذ آب، بر طبق استاندارد بین المللی IEC 60529 مشخص می كند. كد IP معمولاً بصورت كد دو رقمی IPXX می باشد كه رقم اول آن (IP1X…IP6X) مربوط به حفاظت سیستم در برابر دسترسی و نفوذ اجسام صلب و گرد و غبار می باشد و رقم دوم آن (IPX1…IPX8) بیانگر درجه حفاظت در برابر نفوذ آب است و از حفاظت در برابر باران شروع شده و به تعلیق در مدت زمان طولانی در داخل آب خاتمه می یابد. شرکت سوتارا در این راستا اقدام به راه اندازی آزمایشگاه تست درجه حفاظت تا کد IPX4 طبق استاندارد ملی شماره 3-2-5920 مربوط به چراغهای محوطه و خیابانی ( outdoor ) نموده است .

گواهینامه ها

گواهینامه ها

خانواده سوتارا

خانواده سوتارا

حسین مصلی پور زرندی

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل

دکترای اقتصاد

محمود لاری دشت بیاض

نائب رئیس هیات مدیره

دکترای حسابداری

حسین صابری نژاد

عضو هیئت مدیره و مدیر مالی و اداری

کارشناسی ارشد حسابداری

مصطفی فرخی

مدیر مهندسی فروش

دکترای مدیریت بازاریابی

سید افشین جواهری

مدیر بازرگانی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سید محمد علی جواهری

مدیر تحقیق و توسعه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مجید ادهمی

مدیر کارخانه

کارشناسی مدیریت بازرگانی

امین مسلم

مدیر توسعه و پشتیبانی

کارشناس ارشد مدیریت اجرایی

ویدیو معرفی

ویدیو معرفی